Ukázka některých akcí

Výletní loď

Po dobu letních prázdnin Martin pravidelně vystupuje na největší lodi, která pluje po vodní nádrži Lipno.

 

Oslava 60. narozenin

Velkolepá oslava se známými osobnostmi a až 250 hosty. Oslavenec večera byl zapojen do iluze a před zraky diváků náhle zmizel. Během několika okamžiků se objevil v Africe mezi divokými zvířaty. Vášnivý fotograf se v pořádku vrátil a zůstal mu tak zážitek na celý žívot.

 

Levitace osoby

Zvláštní přání jedné něvěsty, která si přála, aby se alespoň na pár okamžiků mohla vznášet. Ovšem ve světě kouzel je vše možné a tak se stalo nemožné možným.

 

Rekordní prosinec 2017

Martin během posledního měsíce v roce absolvoval 26 vystoupení a najel okolo 3000 km po celé České republice. Maraton zakončil 31. 12. ve 23:40 v jednom z hotelů v Českých Budějovicích.

 

Zmizení ředitele

Martin Čejka provázel celým večerem firemní večírek jedné nadnárodní společnosti a nakonec přenesl pana ředitele do Indie, který si z výletu přivezl půvabnou Indku.

 

Slavnosti Vyššího Brodu

Akce se konala na hlavním náměstí města. Martin zajišťoval po celý den kouzelnické vstupy pro všechny věkové skupiny.

 

Silvestr 2014

Vystoupení s asistentkou v Lázních Aurora v Třeboni a dva programy pro německou klientelu ve Spa Hotelu Vita České Budějovice.

 

Charitativní akce

Martin několikrát do roka podporuje ty, kteří si to zaslouží. Pravidelně vystupuje pro centrum Bazalka a centrum Arpida.

 

Historická svatba

Na zámku Zbiroh se konala originální svatba ve stylu Baroka. Na přání novomanželů byly použity dobové kostýmy, rekvizity a historická hudba.

 

Dětská oslava

Narozeninová párty desetileté slečny se neobešla bez kouzelníka. Po domluvě s rodiči byl vykouzlen hlavní dárek, živý králíček. Slzy štěstí v očích oslavenkyně potvrdily, že se překvapení povedlo.