Často kladené otázky

Kolik vaše vystoupení stojí?

Vždy záleží na druhu kouzel a počtu diváků, na celkové délce vystoupení, ale třeba i na konkrétním datu a místě konání akce. Kritérií, které určují konečnou cenu je víc, takže se neostýchejte,  určitě napište a my vám obratem pošleme nezávaznou nabídku.

Určitě! Napište, jaké jsou vaše možnosti a my pro vás zkusíme sestavit variantu, která bude optimální pro obě strany.

Jak už zaznělo v jedné filmové klasice: „Je to kočovný život, dobrodružství, čáry, kouzla a magie,“ takže přijedeme klidně i na druhý konec světa. V okruhu 25 km kolem Českých Budějovic si neúčtujeme žádnou dopravu a jelikož býváme velmi často i na severu Čech, dopravu si zpravidla neúčtujeme ani na Liberecku.

Vše potřebné si vozíme s sebou, včetně zvukové aparatury, kterou si sami zapojíme. Stačí jen místo, kde se mohou vaši diváci pohodlně usadit. U větších akcí, například plesy nebo městské slavnosti, potřebujeme zajistit přehrání doprovodné hudby, kterou vám pošleme dopředu nebo předáme na místě a také zajištění hlavového mikrofonu (případně zapojení toho našeho). Důležité je i jedno parkovací místo, ideálně co nejblíže od místa akce.

Zavolejte, napište mail nebo vyplňte formulář na našem webu. Jediné, co potřebujete znát, je datum akce, místo konání a alespoň orientační počet diváků. Sestavíme vám nezávaznou nabídku a pokud budete souhlasit, zarezervujeme vám termín a doladíme všechny ostatní detaily.

Zpravidla do 24 hodin. Pokud by se ale přece stalo a odpověď by vám nepřišla do 48 hodin, určitě zavolejte, pošlete SMSku nebo nás kontaktujte přes sociální sítě.

Pokud na vaši akci dorazí totožné publikum, jako minule, scénář celého vystoupení se pochopitelně mění. Jen nám prosím nezapomeňte připomenout, že už jsme u vás v minulosti byli.

Ano, můžete, ale nesmíte zveřejnit žádný snímek, na kterém to Martinovi nebude slušet 🙂

Vykouzlím! 😉